Call-центр ☏ ‎(044) 225-4-225

Громадяни без попереднього запису online прийматися не будуть!

Для оптимізації процесу надання послуг з оформлення закордонного паспорту та ID-картки, в центрі «Паспортний сервіс» (вул. Генерала Алмазова,11) з 10.11.2017 в тестовому режимі прийом громадян здійснюється виключно за попереднім записом online до електронної черги.

На запис online відведено 18 талонів на годину згідно пропускної здатності центра. Нові талони з'являються на цій сторінці о 24:00. Для підтвердження реєстрації використовується код з SMS, подбайте, будь ласка, щоб мобільний телефон був поруч з Вами.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Вам необхідно прийти за 10 хвилин до зазначеного часу, щоб інспектор на рецепції зміг перевірити відповідність ваших документів та роздрукувати Вам талон.

Замість вклейки фото в 25 та 45 років надійніше оформити ID паспорт

В 25 та 45 років в паспорт потрібно вклеїти нове фото. Дуже часто про це згадують, лише коли банки або нотаріуси відмовляють в оформленні офіційних документів, адже паспорт є недійсним.
На разі Ви маєте змогу не лише виконати регламент з вклеювання фотографії, а й змінити паперовий паспорт зразка 1994 р. на сучасну пластикову ID карту.

Новий ID паспорт:

  1. Компактний.
  2. Стійкий до пошкоджень.
  3. Може містити всі дані в одному документі (Місце реєстрації/проживання(прописка), діти, ІПН, сімейний стан, ЕЦП).
  4. Має найвищий рівень захисту від підробок.

ID паспорт видаватимуть:

  1. Замість процедури вклеювання фотографії.
  2. При зміні прізвища.
  3. Замість втраченого або зіпсованого паспорта.

Україна робить крок до європейських стандартів і з січня 2017 року розпочала видачу нових пластикових паспортів з біометричним чіпом у вигляді ID карти.

НОВИЙ ID ПАСПОРТ – НОВА, ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА.

Які документи потрібні для оформлення сучасної ID картки замість переклейки фото?

Живи сучасно – використовуй новітнє!

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності