Call-центр ☏ ‎(044) 225-4-225

Громадяни без попереднього запису online прийматися не будуть!

Для оптимізації процесу надання послуг з оформлення закордонного паспорта і ID-карти, в центрі Паспортний сервіс (Вул. Генерала Алмазова, 11) з 10.11.2017 в тестовому режимі прийом громадян здійснюється за попереднім записом online в електронній черзі.

На запис online відведено 18 талонів на годину згідно пропускної спроможності центру. Нові талони з'являються на цій сторінці о 24:00. Для підтвердження реєстрації використовується код з SMS, подбайте, будь ласка, щоб мобільний телефон був поруч з Вами.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Вам необхідно прийти за 10 хвилин до зазначеного часу, щоб інспектор на рецепції зміг перевірити відповідність ваших документів і роздрукувати Вам талон.

Замість вклейки фото в 25 та 45 років надійніше оформити ID паспорт

В 25 та 45 років в паспорт потрібно вклеїти нове фото. Дуже часто про це згадують, лише коли банки або нотаріуси відмовляють в оформленні офіційних документів, адже паспорт є недійсним.
На разі Ви маєте змогу не лише виконати регламент з вклеювання фотографії, а й змінити паперовий паспорт зразка 1994 р. на сучасну пластикову ID карту.

Новий ID паспорт:

  1. Компактний.
  2. Стійкий до пошкоджень.
  3. Може містити всі дані в одному документі (Місце реєстрації/проживання(прописка), діти, ІПН, сімейний стан, ЕЦП).
  4. Має найвищий рівень захисту від підробок.

ID паспорт видаватимуть:

  1. Замість процедури вклеювання фотографії.
  2. При зміні прізвища.
  3. Замість втраченого або зіпсованого паспорта.

Україна робить крок до європейських стандартів і з січня 2017 року розпочала видачу нових пластикових паспортів з біометричним чіпом у вигляді ID карти.

НОВИЙ ID ПАСПОРТ – НОВА, ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА.

Які документи потрібні для оформлення сучасної ID картки замість переклейки фото?

Живи сучасно – використовуй новітнє!

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності