Call-центр ☏ ‎(044) 225-4-225

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний

Відкриття центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» у Херсоні

Оцініть матеріал!
(19 голосів)

   Сьогодні, 30 травня в Херсоні о 9.00 запрацював новий центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс», що розташований по вул. Ушакова,53. З самого ранку тут спостерігався великий ажіотаж. Потрапити до Центру та ознайомитися з його роботою і послугами виявили бажання багато жителів Херсона та гостей міста. Також вони мали змогу потрапити на офіційну церемонію відкриття, яка розпочалася об 11.00. Червону стрічку урочисто перерізали Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін та начальник Департаменту з надання послуг Держпідприємства «Документ» Ольга Соколова. З привітальним словом виступили заступник Херсонського міського голови Інна Трибух та радник голови Херсонської облради Оксана Стогній.

     На думку присутніх із відкриттям центру «Паспортний сервіс» - у Херсоні суттєво покращаться можливості містян і гостей міста оформити собі паспорт для виїзду за кордон швидко й у по-справжньому комфортних умовах. Крім того громадяни, що зареєстровані в Херсоні зможуть оформити в центрі свої перші внутрішні паспорти у формі ID-карток.  

       У зв»язку із тим, що на Півдні Херсонщина межує із Кримом – тут очікують на чималу кількість клієнтів ще й з півострова, адже передбачають, що багато кримчан забажають оформити біометричні паспорти саме у Херсонському центрі обслуговування громадян.

       Подати усі необхідні документи на оформлення біометричного паспорта, зробити їх копії, сфотографуватися, зняти відбитки пальців та залишити електронний підпис – усе це можна зробити в одному приміщенні, площа якого сягає 760 кв.м. Щодня тут планується обслуговувати до 400 осіб. Працює електронна черга, 15 робочих станцій на подачу документів і 4 віконечка на видачу готових закордонних біометричних паспортів та ID-карток. Процедура оформлення – 15-20 хв. Високопрофесійний персонал гарантує європейський комфорт і якість обслуговування.

          Окрім того в центрі «Паспортний сервіс» за бажанням пропонують зробити страховий поліс, апостилювати документи, оформити інформаційну довідку про наявність або відсутність судимості.

      Працювати «Паспортний сервіс» буде по буднях з 9:00 до 20:00 (без перерви на обід), у суботу з 9:00 до 18:00.


Додаткова інформація

Відкриття центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» у Херсоні: 4.8/5 - 19 голосів

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності